Kadr z podróży po regionie Puszczy Białowieskiej - ukazały się spot i film promujące region Puszczy Białowieskiej

Data dodania: 2014-12-16 08:45:37

Kadr z podróży po regionie Puszczy Białowieskiej
- ukazały się spot i film promujące region Puszczy Białowieskiej

Na weekend do Puszczy Białowieskiej? Nowe projekcje zrealizowane przez Starostwo Powiatowe z pewnością przekonają was do tego pomysłu. Zapraszamy do obejrzenia nowego spotu i filmu promującego malowniczą krainę żubra. Udział w warsztatach rzemiosła ludowego, przejażdżki rowerem, kajakiem, kolejką wąskotorową, udział w imprezach folkowych, a wszystko to w otoczeniu malowniczych krajobrazów i unikatowej kultury. Każdy mieszczuch znajdzie tu coś dla siebie.

Czterominutowy film oraz 30- sekundowy spot przedstawiają atrakcje regionu. Widz podąża śladem rodziny z Warszawy, wraz z nimi odkrywa piękno puszczańskiej krainy – podziwia wnętrza misternie zdobionych cerkwi, zostaje zaproszony do rezerwatu ścisłego w Białowieskim Parku Narodowym, podgląda zwierzęta w Rezerwacie Pokazowym Żubrów, poznaje technikę tkactwa i garncarstwa podczas warsztatów, ale przede wszystkim – dobrze się bawi.

-  -  -

Spot oraz film zostały przygotowywane w ramach projektu „Platforma współpracy na rzecz zrównoważonego rozwoju rejonu Puszczy Białowieskiej” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko, Priorytet V ochrona przyrody i kształtowanie postaw ekologicznych, Działanie 5.4 Kształtowanie postaw społecznych sprzyjających ochronie środowiska, w tym różnorodności biologicznej oraz ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

 

Katarzyna Nikołajuk
Wydział Promocji i Rozwoju


link do filmu:
https://www.youtube.com/watch?v=Fe_NKXDqhPU

link do spotu:
https://www.youtube.com/watch?v=I1ak9-bEu-U

 

 


Dodano: 2014-12-16 08:45:37 Drukuj Poleć znajomemu Dodaj do Ulubionych
Dodaj komentarz:


Imię:

Wynik dodawania liczb dwa + dwa:
(wpisz w formie liczby)

Informacja dla komentujących
Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.
Realizacja: