Program TVP Białystok \"Bez kantów\" - Puszcza Białowieska

Data dodania: 2012-12-07 10:55:42

Program "BEZ KANTÓW">>>

Nowy program TVP Białystok. Dwadzieścia pięć minut dyskusji o najważniejszych sprawach nie tylko dla Podlasia. W studiu parlamentarzyści, samorządowcy, urzędnicy obok publicystów, naukowców, znawców tematu. Temperaturę dyskusji regulują gospodarze programu Mariusz Rytel i Małgorzata Kotarska-Ołdakowska. Na oczach widzów odpowiadamy na najtrudniejsze pytania – o nasze drogi, służbę zdrowia, unijne pieniądze i pracę urzędników. Dwadzieścia pięć minut debaty o Podlasiu, o nas.

Bez kantów – czysta publicystyka. Poniedziałek, godzina 19.05Puszcza Białowieska - dzisiaj na wokandzie i pytanie chronić czy wykorzystywać? Minister środowiska mówi chronić i zgodnie z oczekiwaniami ekologów ogranicza możliwości wyrębu lasu. Mieszkańcy i samorządowcy protestują i mówią, że nie wystarczy im nawet drewna na opał. Poważny problem w związku z tym mają na przykład mieszkańcy gminy Białowieża. Puszcza zajmuje tam blisko 90 proc. powierzchni gminy. Kto ma racje i czy jest szansa na osiągnięcie kompromisu. W studiu ekolodzy i samorządowcy.


Dodano: 2012-12-07 10:55:42 Drukuj Poleć znajomemu Dodaj do Ulubionych
Dodaj komentarz:


Imię:

Wynik dodawania liczb dwa + dwa:
(wpisz w formie liczby)

Informacja dla komentujących
Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.
Realizacja: