Ukazała się nowa publikacja Starostwa Powiatowego "Poradnik młodego miłośnika Puszczy Białowieskiej"

Data dodania: 2014-12-19 11:01:54

Ukazała się nowa publikacja Starostwa Powiatowego
"Poradnik młodego miłośnika Puszczy Białowieskiej"

Ukazała się nowa pozycja bibliograficzna Starostwa Powiatowego w Hajnówce skierowana do młodzieży pt. "Poradnik młodego miłośnika puszczy". Publikacja ma charakter edukacyjny – poradnik odkrywa przed czytelnikiem sekrety Puszczy Białowieskiej, znane głównie przyrodnikom oraz pasjonatom historii i przyrody. Książka to prawdziwe kompendium wiedzy– znajdziemy w niej ciekawostki dotyczące życia leśnych mieszkańców, form ochrony przyrody oraz historii Puszczy Białowieskiej. Ponadto, czytelnik zostanie zaopatrzony w cenne wskazówki mówiące o tym, jak należy zachowywać się będąc w lesie.

Pozycja trafi do bibliotek szkolnych z terenu powiatu hajnowskiego w najbliższym czasie. Poradnik wpisuje się w koncepcję kształcenia i wychowywania młodych mieszkańców powiatu hajnowskiego w duchu poszanowania środowiska przyrodniczego poprzez poznanie – jest to jedno z wielu zadań, jakie postawiło przed sobą Starostwo Powiatowe w Hajnówce w trakcie realizacji projektu „Platforma współpracy na rzecz zrównoważonego rozwoju rejonu Puszczy Białowieskiej”.

„Poradnik młodego miłośnika puszczy” to nie jedyna publikacja edukacyjna Starostwa – dostępna jest "Broszura edukacyjna" będąca zbiorem krótkich informacji o Puszczy Białowieskiej oraz funkcjonowaniu człowieka w pobliżu obszarów chronionych. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do lektury. Dowiedz się, o czym szumią puszczańskie zagajniki!

Link do mobilnej wersji poradnika: "Poradnik młodego miłośnika Puszczy Białowieskiej" >>>

Katarzyna Nikołajuk
Wydział Promocji i Rozwoju


Dodano: 2014-12-19 11:01:54 Drukuj Poleć znajomemu Dodaj do Ulubionych
Dodaj komentarz:


Imię:

Wynik dodawania liczb dwa + dwa:
(wpisz w formie liczby)

Informacja dla komentujących
Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.
Realizacja: